Mama z dzieckiem wybierające naklejki na ścianę dla dzieci. Naklejki do pokoju dziecięcego. Naklejki tablicowe, naklejki dekoracyjne.

Naklejki tablicowe na ścianę dla dzieci - jak wybrać najlepszy produkt?

Naklejki tablicowe na ścianę dla dzieci - jak wybrać najlepszy produkt?

Naklejki na ścianę dla dzieci - alternatywa dla tradycyjnych tablic do pisania

Przeglądając oferty sklepów z asortymentem dla maluchów oprócz zabawek, gier czy elektroniki możemy znaleźć także ofertę tablic do pisania kredą lub mazakami suchościeralnymi. Powszechnie wiadomo, że dzięki ich wykorzystaniu dzieci mogą rozwijać kreatywność, ćwiczyć małą motorykę, a jednocześnie uczyć się literek i cyfr. Takie wielofunkcyjne tablice stanowią idealne uzupełnienie wyposażenia pokoju dziecięcego, a rodzice bardzo chętnie z nich korzystają.

Nowoczesną wersję tradycyjnej tablicy do pisania "na nóżkach", znanej chyba wszystkim z czasów dzieciństwa i szkoły, stanowią tablice w postaci naklejek ściennych.

 

Naklejki na ścianę - najlepsza dekoracja do pokoju dziecięcego

Naklejki na ścianę dla dzieci stanowią ciekawą propozycję na urozmaicenie wystroju i oprócz wymienionych wyżej funkcji mogą odgrywać dodatkową rolę dekoracyjną. Współczesne naklejki ścienne są przy tym dużo lepszej jakości niż te sprzed kilku lat. Są bardziej wytrzymałe, odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu czystości. Można je stosować zarówno na meble, jak i na ściany. Warto pamiętać o tym, by wybrać takie naklejki ścienne, które będą pasowały do stylu pokoju i charakteru dziecka.

Wykonane z folii tablicowej naklejki ścienne są przy tym bezpieczne w użytkowaniu, nie ma ryzyka, że folia - jak kiedyś tablica - się przewróci i "zapyli" pomieszczenie. Dodatkowo można je zamontować na ścianie w dowolnym miejscu i w każdej chwili wymienić lub zdemontować. Dzięki temu pokój dziecka będzie dla niego cały czas atrakcyjny.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu tablicowej naklejki na ścianę?

Aspektem, który przede wszystkim należy wziąć pod uwagę jest jakość materiału, z jakiego wykonana jest naklejka, czyli grubość folii (im grubsza tym trwalsza) i trwałość kleju. Folia tablicowa powinna się bardzo dobrze trzymać podłoża i umożliwiać bezproblemową aplikację w zaplanowanym miejscu. Inne ważne aspekty, których nie można pominąć planując zakup tablicowej naklejki ściennej to miejsce ekspozycji oraz cechy użytkownika, które zdeterminują wybór pod kątem kształtu i wzoru. Tutaj należy wziąć pod uwagę przede wszystkim płeć i wiek dziecka: inaczej wyposażymy pokój dziewczynki, a inaczej chłopca, inaczej pokój kilkulatka a inaczej nastolatka, który wykorzysta naklejkę do nauki np. słówek w obcym języku.

Jeśli planujemy kupić naklejkę ścienną na prezent powinniśmy zwrócić uwagę na kompletność zestawu, sprawdzić, czy zestaw obejmuje przybory do pisania i ścierania. Istotne będzie również dostosowanie wymiarów do miejsca ekspozycji, tak aby nie okazało się, że naklejka na ścianie zajmie zbyt dużo miejsca lub odwrotnie, że będzie zbyt mała i na dużej powierzchni po prostu "zginie" i będzie niewidoczna.

Czym wyróżnia się ścienna naklejka tablicowa od decoMasters?

Funkcja naklejek ściennych tablicowych jest tożsama z zastosowaniem wspomnianej tradycyjnej tablicy, z tym, że nie zajmują one tak dużo miejsca i nie przeszkadzają na co dzień w pomieszczeniu, w którym się znajdują. Dodatkowym atutem jest oczywiście funkcja dekoracyjna. Naklejki od decoMasters są przede wszystkim bardzo łatwo aplikowalne: z montażem, który zajmuje tylko chwilę, poradzi sobie każdy. W komplecie odbiorca otrzymuje również przejrzystą instrukcję klejenia.

Warto przy tym zauważyć, że przeznaczone na ścianę naklejki z folii tablicowej mogą być zastosowane praktycznie na każdej równej powierzchni, począwszy od szyby, podłogi, a kończąc na drzwiach czy ścianie z płyty pilśniowej. Warunkiem jest montaż na odczyszczonej, gładkiej i niezapylonej płaszczyźnie. Taki sposób aplikacji pozwala w szybki i łatwy sposób przearanżować wnętrze każdego pokoju dziecięcego.

Dlaczego ta a nie inna naklejka tablicowa?

Innowacyjne zastosowanie folii z klejem kropelkowym umożliwia nieinwazyjne przeklejenie już raz naklejonej aplikacji w innym miejscu. Co nam to daje? Nieograniczoną swobodę wyboru, gdyby okazało się, że miejsce, w którym pierwotnie zaplanowaliśmy urządzić kącik dla dziecka nagle zmieniło swoje przeznaczenie. Technologia DOT gwarantuje, że kilkukrotne przeklejanie naklejki nie będzie stanowiło problemu, ponieważ klej łatwo odchodzi od podłoża nie pozostawiając na nim śladów.

Warto zauważyć również, że używane do produkcji kleje są wysokiej jakości, a wykonywane na miejscu testy dają gwarancję bezpieczeństwa dla przyszłych użytkowników. Przyjazne atramenty na bazie wody i szkodliwość chemiczna zminimalizowana do 0 zapewniają rodzicom spokój ducha i pewność, że ich dzieciom nic się nie stanie.

Projekt naklejki na ścianę dla dzieci – wyrób polski!

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę dokonując wyboru naklejki?

Atutem produktów wytwarzanych w Polsce jest fakt, że od fazy projektowania przez produkcję na miejscu stanowią one wyrób w 100% polski. Naklejki są sumą naszych autorskich pomysłów i rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność jak i nowoczesny design.

Produkty w DecoMasters tworzymy dla klientów tak, jak byśmy tworzyli je dla nas samych. 

Mając do wyboru ogromną ilość produktów na rynku przeciętny odbiorca najczęściej sugeruje się w pierwszej kolejności ceną. Jednak świadomość konsumencka jest coraz większa, a użytkownicy produktów coraz częściej zwracają uwagę na cechy produktu, jego jakość, trwałość czy łatwość stosowania. Nie bez znaczenia pozostaje również obsługa klienta, wsparcie, jakiego producenci udzielają przed i po dokonaniu zakupu.

EKOlogia w produkcji tablicowych naklejek ściennych

Wybierając tablicowe naklejki na ścianę decoMasters mamy tzw. „pewność produktu”. Sprowadza się ona przede wszystkim do kompletności zestawu i oznacza, że otrzymujemy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do montażu.

Istotną rolę odgrywa również kwestia EKOlogii: tak bardzo na czasie, tak bardzo promowanej. MY w Decomsters się w ten trend wpisujemy: opakowanie/tuba, w którą pakujemy całość zestawu jest wielokrotnego użytku i może być wykorzystana na wiele sposobów. Ograniczenie stanowi inwencja użytkownika. Recykling? – mówisz i masz: w naszym zestawie nie wykorzystujemy plastiku!